Коробка 250х110х90 для меренгового рулету з вікном та ручками "Квіти"

24,70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 717-1
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 250х110х90 для меренгового рулету з вікном та ручками "Квіти"
Картонна коробка для рулета - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування меренгових рулетів, штоленів. Упаковка виготовляється з щільного целюлозного картону. Прозоре вікно дозволяє побачити у всій красі вміст коробочки!
✅Довжина: 250 мм
✅Ширина: 110 мм
✅Висота: 90 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: різнокольорова з принтом
Розроблена з урахуванням потреб професійних кондитерів, ця упаковка не тільки збереже свіжість вашого виробу, а й додасть йому привабливого вигляду. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість у кожній деталі!
Ідеальна упаковка для ідеальних рулетів! Обирайте якість, яка вражає – замовляйте прямо зараз!
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для рулетів, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Особенности | С ручками |
| Узоры и принты | Цветы |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 110 мм |
- Цена: 24,70 ₴


