Подарунковий пакет 180х100х230 №3

25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5020-6
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В нашому магазині ви можети вибрати найгарніші пакети, які прикрасять ваш подарунок. В асортименті є найпопулярніші розміри пакетів які підійдуть для пляшки вина чи елітного алкоголю, для різних чашок, одягу або просто для коробки з подарунком.
В нас ви можете знайти не тільки сам подарунковий пакет, а й різноманітні коробочки, стрічки, наповнювачі та декор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Материал | Картон |
| Особенности | С рисунком, С ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴

