Подарочная коробка 220х220х120 "Бело-красная" с белым бантом

128 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 254-6
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презентабельна коробка з мелованного картону високої якості чудово підійде як для десертів, зефіріу, еклерів, міні-тортиків так і для подарунків. Завдяки відкидній кришці Вам буде зручно розмістити будь-який виріб в коробці.
Широке різноманіття кольорів допоможе Вам підібрати коробочку на будь-який смак!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 128 ₴

