Коробка-контейнер 180х120х80 "Україна", біла
вверхвниз

Коробка-контейнер 180х120х80 "Україна", біла
Картонна коробка-контейнер для десертів - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування різноманітних десертів, еклерів, зефіру, кейк-попсів, подарунків. Коробка має відкидну кришку без вікна.
✅Довжина: 180 мм
✅Ширина: 120 мм
✅Висота: 80 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під десерти, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Картон |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 120 мм |
| Тип | Коробка |
| Основные атрибуты | |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Назначение упаковки | Для десертов |
| Узоры и принты | Патриотический |
Информация для заказа
- Цена: 9,80 ₴


