Коробка-пакет 350х210х100 с окном, синяя

187 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 236-7
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка-пакет 350х210х100 з вікном, синя
Презентабельна коробка-пакет — ідеальне рішення для пакування подарунків. Коробка-пакет поєднує в собі міцність картонної коробки і презентабельного пакета з атласними ручками. Ідеально підійде для паковання подарункових наборів, пляшок із алкоголем, виробів Hande-made, свят і корпоративних подарунків. Коробка виготовлена з тришарового гофрокартону щільністю 360 г/м2, пакет виготовлений з дизайнерського матового картону з прямокутним вікном і атласними стрічками-ручками.
✅Довжина: 210 мм
✅Ширина: 100 мм
✅Висота: 350 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір пакета: синій
✅Колір внутрішньої коробки: чорний
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент товарів для пакування подарунків завдяки зручному каталогу, ви можете вибрати паковання різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах і тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Цвет | Синий |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 210 мм |
- Цена: 187 ₴



