Коробка 240х190х65 для десертів з вікном "mega" (з ламінацією), чорна
вверхвниз

35,80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6739-3
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Коробка 240х190х65 для десертів з вікном "mega" (з ламінацією), чорна
Картонна коробка для десертів - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування різноманітних десертів, еклерів, зефіру, кейк-попсів, одягу, подарунків. Коробка має відкидну кришку з вікном та ламінацією.
✅Довжина: 200 мм
✅Ширина: 130 мм
✅Висота: 50 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: чорний
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під десерти, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 65 мм |
| Длина | 240 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для десертов |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35,80 ₴


