Коробка 150х150х80 для бенто-торта (дно Ø9,5 см) (5 шт/уп)

97 ₴
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: B003
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 150х150х80 для бенто-торта
Коробка для бенто-торта з цукрового тростнику– це все, що потрібно для стильного та практичного пакування невеликого торта. Такий набір чудово підходить для індивідуальних замовлень, подарунків або продажу. Зручність використання роблять її ідеальним вибором для кондитерів.
✅Зовнішній розмір коробки: 150х150х80 мм
✅Внутрішній розмір дна: 95х95 мм
✅Внутрішня висота: 70 мм
✅Матеріал коробки: цукровий тростник
✅Кількість в упаковці: 5 шт
Додатково можете придбати комплект: дерев'яна виделка та пергамент для бенто-торта
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для бенто-тортів, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Латвия |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Сахарный тростник |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 150 мм |
- Цена: 97 ₴


