Коробка 360х360х580 для багатоярусного торта (гофракартон)

122 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 384
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 360х360х580 для багатоярусного торта
Картонна коробка для торта - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування багатоярусного торта Упаковка виготовляється з тришарового гофрокартону. Прозоре вікно дозволяє побачити у всій красі кондитерський виріб.
Коробка дуже просто і швидко складається, має суцільну конструкцію
✅Довжина: 360 мм
✅Ширина: 360 мм
✅Висота: 580 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір: білий
Розроблена з урахуванням потреб професійних кондитерів, ця упаковка не тільки збереже свіжість вашого виробу, а й додасть йому привабливого вигляду. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість у кожній деталі!
Ідеальна упаковка для ідеальних тортів! Обирайте якість, яка вражає – замовляйте прямо зараз!
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для тортів, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 580 мм |
| Длина | 360 мм |
| Материал | Гофрокартон |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Особенности | С ручками |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 360 мм |
- Цена: 122 ₴




