Коробка 192х148х40 для пряника з вікном "Рожеві серця"

14,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 517-2
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка для печива з вікном 192х148х40 "Рожеві серця"
Картонна коробка для печива - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка також підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, має суцільну конструкцію та відкидну кришку з вікном закрите плівкою.
✅Розмір коробки: 192х148 мм
✅Висота бортика: 40 мм
✅Матеріал: картон
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: рожевий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для печива, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Візерунки і принти | Серця |
| Довжина | 192 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Призначення упаковки | Для печива |
| Ширина | 148 мм |
- Ціна: 14,60 ₴


