Коробка 235х235х90 для торта з вікном "Maxi", біла

Коробка для торта з вікном 235х235х90 "Maxi", біла
Коробка для торта - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування тортів, пирогів, десертів. Упаковка виготовляється з щільного целюлозного картону з глянсовим покриттям. Конструктив коробки кришка/дно
✅Колір: білий
✅Довжина: 235 мм
✅Ширина: 235 мм
✅Висота: 90 мм
✅Матеріал: крейдований картон
Коробка для торта з крейдованого картону – поєднання зручності та привабливого вигляду. Упаковка виготовлена з харчового картону з гладкою глянцевою поверхнею, що захищає десерт від вологи та жиру. В комплект входять дві частини коробки, що не потребують зклеювання, потрібно лише прогнути по лініях і вставити в спеціальні пази.
Особливість дизайну – кругле віконце закрите прозорою плівкою, що дозволяє клієнтам одразу оцінити вашу майстерність. Завдяки продуманій конструкції коробка легко збирається.
Ідеальна упаковка для ідеальних тортів! Обирайте якість, яка захищає та вражає – замовляйте прямо зараз!
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для тортів, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 235 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 235 мм |
- Цена: 25,60 ₴


