Коробка 200х100х50 для зефіру і десертів з вікном, пудра
вверхвниз

Коробка 200х100х50 для зефіру і десертів з вікном, пудра
Картонна коробка для десертів - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування різноманітних десертів, еклерів, зефіру, кейк-попсів. Коробка має відкидну кришку без вікна.
✅Довжина: 200 мм
✅Ширина: 100 мм
✅Висота: 50 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: пудровий (ніжно-рожевий)
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під десерти, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для десертов |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Пудровый |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15,60 ₴


