Коробка 180х120х80 (на 2 капкейка) без вікна "Котики"
вверхвниз

Коробка 180х120х80 (на 2 капкейка) без вікна "Котики"
Картонна коробка для капкейків - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування кексів та капкейків. В комплект поставки входить коробка та ложемент для 2-х кексів\капкейків.
✅Довжина: 180 мм
✅Ширина: 120 мм
✅Висота: 80 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: білий з принтом
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 180 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для капкейков |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12,80 ₴


