Коробка 200х115х50 для десертів "Пташки" з вікном
вверхвниз

Коробка 200х115х50 для десертів "Пташки" з вікном
Картонна коробка для десертів - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування різноманітних десертів, еклерів, зефіру, кейк-попсів, одягу, подарунків. Коробка має суцільну конструкцію з відкидною кришкою та яскравим принтом.
✅Довжина: 200 мм
✅Ширина: 115 мм
✅Висота: 50 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: бежовий з принтом
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під десерти, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для десертов |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 115 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18,20 ₴


